Zwalczanie gryzoni, usuwanie szczurów i myszy

Gryzonie. Zwalczanie. Monitoring. Zabezpieczanie.

Dziko żyjące szczury i myszy w naszym otoczeniu są bardzo niepożądane. Gryzonie te powodują duże szkody, przyczyniając się do niszczenia budynków i stwarzając niebezpieczeństwo zarażenia różnymi groźnymi chorobami. Z pewnością konieczna jest deratyzacja, gdy zobaczymy pierwsze objawy bytności tych zwierząt. Odchody, przykry zapach, uszkodzone mienie, przegryzane przewody elektryczne i inne mało przyjemne efekty ich zamieszkiwania to wystarczający powód, by zdecydować się na ich zwalczanie. Nasza firma prowadzi odszczurzanie lokali, sklepów, magazynów (usuwanie tych stworzeń) na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego – zapraszamy do kontaktu.

Usuwanie gryzoni w praktyce

Zabieg deratyzacji, czyli odszczurzania ma na celu usuwanie szkodników, a monitoring ma na celu stwierdzenie bytności i aktywności ich w obiekcie oraz zabezpieczenie przed szkodnikami na przyszłość. Deratyzacja może odbywać się poprzez niszczenie gryzoni chemiczne, zwalczanie mechaniczne, a także odławianie żywych osobników. Deratyzacja może przebiegać wielotorowo, nie zawsze tylko jedna metoda jest skuteczna. Deratyzacja jako część systemu HACCP – w miejscach takich jak restauracje, stołówki, sklepy, punkty żywienia zbiorowego, magazyny itd. Szczur to bardzo inteligentne stworzenie, szybko rozmnażające się, co utrudnia jego usuwanie i powoduje dość duże straty dla właścicieli i najemców obiektów.

Deratyzacja w naszym wykonaniu

Skuteczna eliminacja szkodników wymaga szeroko zakrojonych działań. Efektywne niszczenie gryzoni jest możliwe dzięki zastosowaniu odpowiedni metod. Powierzając odszczurzanie nam, masz pewność, że zabieg zostanie przeprowadzony fachowo i przyniesie spodziewane efekty. Zwalczanie szczurów (deratyzacja lokali) w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego jest naszą specjalnością. Po przeprowadzaniu odszczurzania, kiedy usuwanie gryzoni zostanie już zakończone, proponujemy również monitoring i zabezpieczenie obiektów. W ten sposób ryzyko tego, że wrócą i ponownie będzie niezbędne ich usunięcie z lokalu, zostanie zminimalizowane. Deratyzacja szczurów w naszym wykonaniu to kompleksowa usługa ich niszczenia i już teraz zachęcamy do skorzystania z niej.

Mysz, gryzoń, deratyzacja
Mysz, gryzoń, deratyzacja

GWARANTUJEMY

JAKOŚĆ

SATYSFAKCJĘ

SKUTECZNOŚĆ

PROFESJONALIZM

Zadzwoń teraz