class="hfeed site" id="page"

Prusaki

Prusak prusaki w kuchni karaluchy

Blatella germanica

     Prusak. Karaczan. Blatella Germanica, po angielsku German Cockroach czyli niemiecki karaczan, a po polsku prusak.
Stworzenie, które które jest znane człowiekowi od setek lat. Na nasze nieszczęście prusaki uwielbiają z nami mieszkać. Zapewniamy im wspaniałe warunki w naszej kuchni czy łazience. Znajdują tam ciepło, wodę, pożywienie. ciemność, zakamarki i względne bezpieczeńswto. Spotkać je można również na przedpokoju, który jest łącznikiem pomiędzy kuchnią i łązienką. Rzadziej można spotkać prusaki w pokoju, ale oczywiście zdarza się i to.
     Z racji tego, że są świetnymi wspinaczami i świetnie radzą sobie na przykład z gładkimi ścianami, mogą ukrywać się za wiszącymi szafkami oraz na nich, za wiszącymi obrazkami, w okolicach okapów i w innych, pozornie trudno dostępnych, miejscach.
     Są szybkie, płaskie, długość do 15mm, odnóża zakończone haczykami, posiadają skrzydła, lecz nie latają. Używają ich gdy spadają z wysokości w locie szybowcowym.
Oprócz mieszkań prusaki mogą występować w restauracjach, piekarniach, magazynach, sklepach, biurach, szpitalach, piwnicach, hotelach i w każdym innym miejscu gdzie człowiek stworzy im idealne warunki. 

Prusak w kuchni w zlewie prusaki mieszkanie mieszkaniu

prusaki, aktywność prusaków

     Aktywność prusaków przypada na godziny nocne lub gdy panuje ciemność wtedy wychodzą w poszukiwaniu jedzenia. 

Czym się żywią prusaki

     Prusaki żywią się resztkami naszego jedzenia, najlepiej dość bogatego w białko, z tego też powodu w okresie głodu lub diety ubogiej w białko potrafią zjadać siebie nawzajem. Nie pogardzą papierem, watą, sierścią czy padniętymi zwierzętami, a nawet ludzkim kałem.

 

BEZPIECZNA DEZYNSEKCJA prusaki. ŚRODKI CHEMICZNE.

     Dezynsekcja przeprowadzana przez nas jest z użyciem tylko i wyłącznie profesjonalnych, wysokiej jakości, atestowanych środków, które są bezpieczne dla zdrowia ludzi oraz zwierząt.
     Nie stosujemy środków chemicznych nieznanego pochodzenia lub niedopuszczonych do użytku na terenie Polski i UE. Dobrze przeprowadzona dezynsekcja zależy głównie od doświadczenia i dokładności technika DDD oraz od zastosowanych profesjonalnych środków chemicznych, które są zdecydowanie skuteczniejsze od marketowych produktów przeznaczonych do użytku domowego, we własnym zakresie.

GWARANTUJEMY

JAKOŚĆ

SATYSFAKCJĘ

SKUTECZNOŚĆ

PROFESJONALIZM

Zadzwoń teraz