RYBIKI CUKROWE usuwanie

Dezynsekcja warszawa prusaki pluskwy pluskiew karaluchy karaluchów usuwanie zwalczanie
Człowiek na rybiki cukrowe
Rybik cukrowy, rybiki cukrowe
Rybik cukrowy

Te bezskrzydłe owady prowadzące nocny tryb życia nie stanowią zagrożenia dla człowieka oraz dla zwierząt domowych. Srebrzyki po prostu zamieszkują z nami, żywiąc się wszystkim tym, co ma w swoim składzie cukier. Rybik cukrowy upodobał sobie w szczególności wilgotne, zaciemnione pomieszczenia, więc najczęściej spotkamy go w łazience. Gatunek ten nie potrafi się wspinać, dlatego zazwyczaj charakterystyczne robaki zauważymy podłodze lub na przykład w wannie.

W jaki sposób się z nimi uporać? Zwalczanie rybików cukrowych domowymi sposobami rzadko okazuje się skuteczne, więc lepiej zwrócić się o pomoc do profesjonalistów – najlepszych znajdziesz w firmie Insecto.

Fachowe usługi DDD – czemu zalecamy z nich skorzystać?

Srebrzyki nie przenoszą niebezpiecznych chorób ani nie gryzą, ale nie oznacza to, że można pozwolić wymknąć się ich populacji spod kontroli. Jeżeli znajdą stałe źródło pożywienia – a warto pamiętać, że rybiki domowe nie są wybredne i jedzą nie tylko produkty cukrowe, ale też np. kleje organiczne czy papier – po pewnym czasie mogą stać się prawdziwą plagą. Choć rozmnażają się stosunkowo powoli, rosnąca liczebność tych niepozornych owadów może prowadzić do uszkodzenia cennych zbiorów książkowych czy tapet w pokojach.

Dlatego zwalczanie rybika cukrowego warto przeprowadzić możliwie jak najszybciej po zauważeniu robaków w łazience. Będziemy mieć wówczas pewność, że srebrzyki nie zawędrują do kuchni i innych domowych pomieszczeń. W ich jadłospisie nie brakuje tkanin odzieżowych, w tym np. bawełny, lepiej więc nie zwlekać, aż uda im się dostać do ubrań!

Zwalczanie rybików cukrowych – szybko, skutecznie i w przystępnej cenie

Na szczęście uporanie się z tymi irytującymi owadami nie stanowi większego problemu, o ile oczywiście sięgniemy po metody profesjonalne. Do skutecznego zwalczenia srebrzyków wystarczy zaledwie jeden zabieg opryskowy z użyciem środków bezpiecznych zarówno dla ludzi, jak i zwierząt domowych. Nasza firma wykorzystuje atestowane preparaty dopuszczone do użytku przez profesjonalne firmy DDD na terenie UE – są one całkowicie bezwonne i nie barwią.

Skorzystaj z rzetelnej pomocy przy zwalczaniu rybików cukrowych, wezwij specjalistów z Insecto!

GWARANTUJEMY

JAKOŚĆ

SATYSFAKCJĘ

SKUTECZNOŚĆ

PROFESJONALIZM

Zadzwoń teraz