class="hfeed site" id="page"

Ozonowanie mieszkania palacza

Usuwanie zapachów ozonem w mieszkaniu palacza. Jak wiadomo, mieszkanie palacza nie należy do pachnących. Przesiąknięte dymem papierosowym jest wszystko w mieszkaniu, ubrania, ściany, łóżka, fotele itd.
Po przyjęciu zgłoszenia w trakcie, którego omówiliśmy problem, przedstawiłem jak wygląda cały zabieg oraz czynności po, wyceniłem usługę i umówiliśmy dogodny termin ozonowania.
Zaproponowałem również skorzystanie z dodatkowych korzyści, a mianowicie odświerzenie jakichś przedmiotów dodatkowych, więc przy okazji usuwania zapachu papierosów z pokoju, wyozonowane zostały dodatkowo kask motocyklowy oraz psi kojec.

Uruchamianie ozonatora.
ozonowanie pokoju zdjecie numer trzy
Kontrola działania ozonatora.

Czas w jakim udało się rozwiązać problem to około siedmiu godzin, wliczając w to zabezpieczenie mieszkania to jest wyniesienie kwiatów, zwierząt oraz zabezpieczenie mieszkania przed wydostawaniem się ozonu oraz czas samego ozonowania, który wynsiósł ponad sześć godzin. 
Dodatkowy czas to czas na rozpad ozonu i porządne wietrzenie całego mieszkania, żeby poziom ozonu został wyzerowany i mieszkanie było bezpieczne dla jego mieszkańców.
Smrodek z papierosów znikł, kask oraz kojec były odświerzone i pozbawione zapachu potu oraz psiego zapachu. Wszyscy zadowoleni, kolejne zlecenie zakończone sukcesem. 🙂

Zapraszam do zapoznania się z wpisem na blogu Czy samemu da się ozonować?
oraz z ofertą ozonowania.

ozonowanie miszkania, pomiar ozonu miernikiem, zdjęcie numer cztery
Pomiar stężenia ozonu.
ozonowanie mieszkania zdjecie numer dwa
Pomiar stężenia ozonu.
Zadzwoń teraz